☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

tanácsadóim, avagy a Halál jobb és bal keze

Astarte
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
demon, the horseman of death ψ
☩ Reagok :
53
☩ Keresett személy :

Pént. Szept. 22, 2017 3:47 pm írtam neked utoljára

*A PB ÉS A NÉV MINDKÉT ESETBEN CSAK ÖTLET, LEHET ALKUDNI.

Gorgemiya
"The goal of all life is Death."
Play by: Nathalie Emmanuel
Rang: tanácsadó
• • •
kor: sok
Szabad
pokolban született

Személyes adatok

Porhüvely neve: nincs

Gabriel vagy mihály?: Astarte

Város: leginkább New Orleans

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Korábban is rangos démon voltál, a hét főbűn egyike, maga a Büszkeség, és biztos vagyok benne, hogy megdolgoztál ezért a címért, eszes vagy, ha kell, aljas, ha kell, rafinált, bárkinek kiadod magad. Talán még arra is képes vagy, hogy angyalokkal elhitesd, magad is egy vagy közülük. De hatalmas hibát vétettél, amikor romantikus kapcsolatba keveredtél egy tollassal. A részleteket nem tudom, sosem kérdeztem, de a büntetésed az volt, hogy megfosztottak a címedtől, talán még száműztek is volna, ha én nem karollak fel. Ennek azonban már több évezrede, és rengeteget bizonyítottál azóta. Folyamatosan ezt teszed ma is. Sok-sok évvel ezelőtt a tanácsadómmá léptél elő, a bizalmasom vagy, a legfőbb emberem. Ha démonok között elfogadott lenne ilyet mondani, akár a barátomnak is nevezhetnélek.

Samas
"The goal of all life is Death."
Play by: Jacob Anderson
Rang: parancsnok
• • •
kor: sok
Szabad
pokolban született

Személyes adatok

Porhüvely neve: nincs

Gabriel vagy mihály?: Astarte

Város: leginkább New Orleans

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

A légióm parancsnoka vagy, igazi harcos és igazi vezető. Kiválóan értesz ahhoz, amit csinálsz, nem hiába választottalak téged a seregem élére néhány száz évvel ezelőtt. Én magam, bár értek a fegyverekhez, de sosem a közelharc volt a kedvencem, ezért van szükségem valaki olyanra, mint te, aki mondhatni a harcnak él, ráadásul kiváló stratéga. Ezen felül pedig a te feladatod (volt) ugyebár az elkaszált lelkek irányítása is, vagy épp kínzása, és a leendő démonok,  leendő katonák kiképzése. Ám most, hogy a Sötétségnek hála, a Pokol bezárult, a sereg pedig a földre lett száműzve, és a lelkek hollétéről pedig senki nem tud, ki kellene találnunk, hogyan tovább.

tanácsadóim, avagy a Halál jobb és bal keze
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal